Üretim

ERİS PERVANELERİ dünyanın en güvenilir pervane seçim ve analiz programlarının sonuçlarını, yılların getirdiği tecrübeleriyle birleştirerek müşterilerine en uygun pervane projelerini sunmaktadır .Aynı zamanda tekne sahiplerinin istekleri ve projeleri doğrultusunda da üretim yapmaktadır.Ana hatlarıyla üretim sürecimiz model belirleme, kalıplama, döküm, torna- tesviye ,balans ve son kontrollerin ardından paketleme-kasalama olarak işlemektedir.

MODEL SEÇİMİ VE OLUŞTURULMASI

EP, stoklarındaki 1000 e yakın standart pervane modelinin yanısıra; AMD(Arda modelleme sistemi) ve CAD-CAM (Bilgisayar destekli dizayn ve üretim)sayesinde teknenizin hususiyetine uygun olarak hazırlanan sayısız model üretme imkanına sahiptir.Model'in CNC makinalarda işlenmesi kanat geometrisine yüksek hassasiyet sağlıyor ve üretilen modelin verimini maksimuma çıkarıyor.
 

KALIPLAMA

Dökümhanemizde 100mm'den 2500mm çapa kadar 2,3,4,5 kanat Wageningen, Gawn, Kaplan tipi pervanelerin kalıpları işinin ehli ve tecrübeli ustalar tarafından yapılmaktadır.


 
 

DÖKÜM

İmalatını yapmış olduğumuz pervanelerin standart malzemesi Manganez Bronz alaşımıdır.

Saf bakır ve sertifikalı diğer madenlerden dökümhanemizde imal edilen bu alaşım kimyasal ve mekanik özellikleri sayesinde pervanenin sağlam,dirençli ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Dökümhanemiz daha temiz ve kusursuz dökümler için elektrikli ocak sistemi ile teçhizatlanmıştır .Bu sayede pervane üretim sürecimiz de kısalmıştır.Döküm kapasitemiz 2500 kg'dır.
 

TORNA TESVİYE

Tesviyehanede dökümden çıkan pervanelerin yatay ve dikey tezgahlarda torna işlemleri yapılır. Daha sonra tesviyesi, statik balansı ve son kontrollerinin ardından paketlenerek müşterimize ulaşır.
 
 
Eriş Pervaneleri - BROŞÜR
Broşürü indirmek için tıklayınız.

Adobe Reader programını ücretsiz
olarak indirebilirsiniz.
 
Hangisi Pervanem?
Türkiye’nin hatta dünyanın neresinde olursanız olun, şimdi pervane seçiminiz çok kolay. HangisiPervanem.com ’a girin ve tekneniz için en uygun pervaneyi öğrenin.
ERİŞ PROPELLERS | PERVANE - Facebook ERİŞ PROPELLERS | PERVANE - Twitter
   
©2021
created by iMark Communications